کمربند تیلاکس پرو Tellax proچه نوع کمربندی است؟

Table of Contents

[custom_form]

کمربند تیلاکس پرو Tellax proچه نوع کمربندی است؟

کمربند تیلاکس پرو کمربندیست که با انرژی فراصوت فعالیت می کند، می تواند انواع درد ها و التهاب های ناحیه کمر از جمله تنگی کانال نخاع، گرفتگی عضلانی و مواردی از این قبیل را التیام ببخشد. از سوی دیگر باید بیان داشت که به کمک این کمربند می توان سرعت خون رسانی و گردش خون را در ناحیه کمر افزایش داد که این امر خود باعث بهبود بافت های آسیب دیده می شود.

کمربند تیلاکس پرو
کمربند تیلاکس پرو

تیلاکس پرو کمربندی طبی است که به تکنولوژی فراصوت مجهز شده است. این تکنولوژی همان اولتراسوند است که در اکثر تجهیزات پزشکی و فیزیوتراپی از آن استفاده می‌شود.

تیلاکس پرو با نفوذ به بافت‌های عمیق باعث افزایش دما می‌شود که در نتیجه، گردش خون در آن قسمت سرعت خواهد گرفت. با افزایش گردش خون، خون ‌رسانی و سرعت رسیدن مواد مغذی برای ترمیم و بازسازی آسیب ایجاد شده، بیشتر می‌شود. همین موضوع نیز روند بهبودی آسیب را افزایش می‌دهد.

تیلاکس tellax pro

همچین باید بگوییم که افزایش گردش خون و دما در عمق بافت که در پی استفاده از این کمربند ایجاد می‌شود، موجب رفع اسپاسم عضلات، نرم شدن مفاصل سفت و جلوگیری از آتروپی عضلات خواهد شد.

خرید تیلاکس پرو Tellax pro

کمربند تیلاکس چگونه کار میکند؟

کمربند تیلاکس پرو از امواج فراصوت در تکنولوژی ساخت خود استفاده می نمایند. امواج اولتراسوند قادر هستند تا التهاب ها و درد ها را به راحتی کنترل و کاهش دهند. عموما از تاثیرات این امواج برای تورم، کاهش درد های عضلانی، افزایش انعطاف بافت ها، افزایش گردش خون و ترمیم بافت ها استفاده می شود. به صورت کلی باید در نظر داشته باشید که امواج فراصوت می توانند لرزش و ماساژ ریزی را به بافت ها منتقل نمایند که این مورد باعث افزایش خونرسانی می شود.

 

خرید کمربند تیلاکس

از Tellax pro برای چه درد هایی می توان استفاده نمود؟

در صورتی که هر یک از مشکلات زیر برای کمر شما رخ داد، شما می توانید از این کمربند استفاده کرده و به بهبود کامل خود امیدوار باشید: درد های منقطع در بخش چپ یا راست کمر گرفتگی های موضعی در ناحیه کمر کمر درد هایی که به علت حرکت فیزیکی اشتباه یا ورزش کردن ایجاد می شوند کمردرد های التهابی مزمن کمر درد های ناشی از تصادف، شکستگی مهره، از بین رفتن استخوان کمر درد های ناشی از اعصاب سیاتیک یکی از سوالاتی که اکثر مصرف کنندگان در خصوص تاثیر این کمربند بر روی انواع کمر درد مطرح می نمایند، ضخامت لباس های زیر کمربند است. در این خصوص باید بیان نمود که ضخامت لباس اثری بر روی عملکرد و بازدهی دستگاه نداشته و با خیال راحت می توانید زیر کمربند از هر لباسی بهره ببرید.

کمربند تیلاکس

نحوه تاثیر کمربند تیلاکس پرو بر روی انواع کمر درد

قطعا شما نیز در طول زندگی خود گاها با دردهای عضلانی، مفصل و مواردی از این قبیل روبرو شده اید که دکتر برای بهبود از فیزیوتراپی استفاده نموده است. جالب است در نظر داشته باشید که در فیزیوتراپی از فرکانس های بسیار پایین برای از بین بردن تاثیرات درد استفاده می شود(بدون احتساب زمان رفت و آمد در ترافیک و معطلی برای نوبت و هزینه های آن).

با این توضیح می توان دریافت که این کمربند اسپیلاوایزر تا چه میزان می توانند بر روی بهبود وضعیت عمومی بیماران تاثیر بگذارند و گرفتگی ها؛ تورم و درد را تسکین دهند. از جمله موارد دیگر مورد استفاده کمربند التراسونیک می توان به درمان:

نحوه استفاده از کمربند Tellax pro:

تمام افراد در منزل می توانند از این کمربند ها برای مناطق آسیب دیده یا نواحی که در آن احساس درد می کنند، بهره ببرند. عموما پیشنهاد می شود که از مزایای این کمربند بهره ببرند تا التهاب اولیه از بین روند. استفاده از کمربند مذکور محدودیت سنی نداشته و در هر رده سنی می توان از آن بهره برد.همواره باید در نظر داشت که این کمربند از امواج صوت که در سونوگرافی ها نیز استفاده می شود؛ بهره می برد لذا دارای سابقه ایمنی می باشد.

کنترل و درمان کمردرد این روزها به نسبت گذشته ساده تر شده است. کمربند تیلاکس پرو یکی از بهترین اختراعات در سال های اخیر محسوب می شود. این کمربند که به واسطه اشعه فراصوت کار می کند از نوع التراسونیک است. وضعیت انعطاف بافت بالایی دارد و فشار عضلانی را کنترل می کند. این محصول نوعی مولد انرژی محسوب می شود و اسپاسم را برطرف می سازد. از سوی دیگر این کمربند نوعی محرک عصبی نیز محسوب می شود و سبب افزایش گردش خون خواهد شد.

 

معرفی کمربند تیلاکس

عملکرد کمربند تیلاکس پرو توسط انرژی فراصوت صورت می گیرد. این کمربند به صورتی طراحی شده است که برای دردها و التهاب های ناحیه کمر بسیار عالی عمل می کند. کسانی که دچار تنگی کانال نخاع هستند و یا دچار گرفتگی عضلانی شده اند می توانند از کمربند تیلاکس پرو استفاده نمایند. این کمربند سبب سرعت خون رسانی در بدن نیز می شود و گردش خون در کمر را افزایش می دهد و در نهایت بافت های آسیب دیده بهبود می یابند. امواج فراصوت در کمربند تیلاکس پرو به صورتی است که سبب می شود تا ترمیم بافت ها سریع تر صورت بگیرد. در واقع نوعی لرزش و ماساژ بسیار ریز به بافت ها منتقل می شود و این رویه سبب افزایش خون رسانی خواهد شد.

کاربرد کمربند Tellax pro

پیش از خرید کمربند تیلاکس پرو بهتر است کاربرد این محصول را بدانید و بررسی کنید که از این کمربند برای چه دردهایی استفاده می شود. در صورتی که در بخش منقطع چپ یا راست کمر خود درد دارید می توانید با خیال راحت اقدام به خرید تیلاکس پرو نمایید. افرادی که گرفتگی های موضعی در ناحیه کمر دارند نیز می توانند از کمربند فراصوت استفاده نمایند. کمر دردهایی تمرینات اشتباه ورزشی ایجاد می شود، از دیگر مواردی است که باید سنجیده شود. کمربند فراصوت تیلاکس پرو برای کمردردهای التهابی مزمن بسیار عالی است. در صورتی که تصادف کرده اید و یا دچار حادثه شده اید و از کمردرد رنج می برید نیز می توانید از این محصول استفاده کنید.

کمربند برای دیسک کمر و یا شکستگی مهره ها استفاده می شود و کمربند تیلاکس پرو به واسطه امواج فراصوت خود می کند به طور کلی استخوان کمر را از بین ببرد. دردهای ناشی از اعصاب سیاتیک نیز به واسطه این کمربند به خوبی برطرف می شود. دقت کنید که به طور کلی عملکرد این کمربند به صورتی طراحی شده است که روی لباس شما نیز بسته می شود و ضخامت لباس شما تاثیری در عملکرد این محصول ندارد. از سوی دیگر ضخامت کمربند تیلاکس پرو بسیار مناسب است و می توانید زیر هر لباسی از آن استفاده کنید.

تاثیر کمربند طبی بر درمان درد کمر

شاید برای شما سوال باشد که کمربند تیلاکس پرو چطور می تواند روی دردهای مربوط به کمر تاثیر بگذارد؟ دردهای عضلانی و مفصل از مواردی است که افراد در طول زمان چه به واسطه سختی کار و چه کهولت سن با آن روبرو هستند. این افراد برای درمان و تسکین درد خود فیزیوتراپی را انتخاب می کنند. در فیزیوتراپی از فرکانس های بسیار پایین استفاده می شود که سبب از بین بردن تاثیرات درد خواهد شد. اما فیزیوتراپی به طور کلی نمی تواند یک عملکرد دقیق و اصولی و کافی باشد. چه خوب است که در این راستا از کمربند هایی استفاده شود که بتواند درمان بهتری ایجاد نماید.
کمربند تیلاکس پرو طبی بوده و از انرژی فراصوت برای درمان دردهای کمری استفاده می کند. این کمربند برای تورم، درد و گرفتگی ها مناسب است. افرادی که درگیر دیسک کمر هستند قطعاً می توانند از این محصول استفاده خوبی نمایند. دیسک کمر عارضه ای است که عموماً در بخش پایین کمر رخ می دهد. زمانی که سن شخص بالاتر می رود احساسی خشکی بیشتری در کمر احساس می شود. درد ناشی از خشک شدن دیسک نیز کاهش می یابد. کمربند تیلاکس پرو می تواند میزان خشکی را کاهش درد.
افرادی که درگیر دردهای سیاتیک هستند به واسطه این کمربند می توانند بافت های عصبی مجاور ستون فقرات را منعطف تر نمایند. زمانی که این بافت ها آزادسازی شوند، درد کمر کمتر می شود و شخص به زندگی عادی خود باز می گردد.

کمربند تیلاکس درمان قطعی درد کمر
درمان قطعی درد کمر
لزوم استفاده از کمربند تیلاکس پرو

در خصوص عوارض کمربند تیلاکس پرو سوالات زیادی پرسیده شده است. بررسی ها اینطور نشان می دهد که این کمربند هیچ نوع عارضه ای ندارد. کسانی که به طور مرتب از این کمربند استفاده می کنند کمتر نیاز به جراحی خواهند داشت. طراحی کمربند به صورتی است که درد کمتری به بیمار منتقل می شود. این کمربند هیچ نوع اشعه خطرناکی ندارد. اشعه صوتی با بسامد بالا در این کمربند وجود ندارد. امواج این کمربند روی کلاژن سازی و ترمیم بافت آسیب دیده تاثیر مستقیم میگذارد و می تواند شرایط خوبی ایجاد کند.

چطور از این محصول استفاده کنیم؟

استفاده از این کمربند بسیار آسان است. در طول ۲۴ ساعت می بایست ۲ ساعت از این محصول استفاده کنید. این روند سبب می شود که التهاب اولیه از بین برود. استفاده از این کمربند محدودیت سنی ندارد و برای هر رده سنی مناسب است. سابقه ایمنی محصول نیز تضمین شده است. در زمان استراحت می بایست کمربند را دور کمر خود بپیچید و سیم آن را به پریز برق وصل نمایید. این روند سبب می شود تا امواج فراصوت تاثیر خود را برای تسکین درد بگذارند. از این امواج در سونوگرافی جنین نیز استفاده می شود و هیچ ضرری برای شما نخواهد داشت. دقت کنید که این محصول به طور کلی برای کسانی که دارای دیسک کمر هستند کاملاً کاربردی و درجه یک محسوب می شود.

بررسی قیمت کمربند طبی تیلاکس:

قیمت کمربند تیلاکس پرو به نسبت سایر کمربندهای طبی موجود در بازار بیشتر است. به طور کلی این کمربند اثرات طولانی مدت روی کمر می گذارد. در واقع سبب می شود که از هزینه های جراحی جلوگیری شود. این کمربند به طور کلی در ابتدا شاید کمی گران به نظر برسد اما در نهایت سبب می شود تا از هزینه های گزاف در امان باشید و سلامتی شما بازگردانده می شود.

خرید کمربند تیلاکس پرو

برای خرید کمربند تیلاکس پرو می توانید از طریق سایت اقدام کنید. محصول به همراه مشخصات کلی در سایت درج شده است. مشاوران فروش نیز به سوالات شما در این راستا پاسخ می دهند. خرید اینترنتی کمربند تیلاکس پرو سبب می شود تا مجبور به هزینه اضافی نباشید. شما می توانید این محصول را با بسته بندی کاملاً استاندارد و دقیق خریداری کنید. نمایندگی مجاز فروش این محصول را با قیمت واقعی و کاملاً با کیفیت در اختیار شما قرار می دهد. این محصول از نظر کیفیت بسیار عالی است.

جمع بندی

در سال های اخیر که هزینه جراحی کمر بسیار زیاد شده است خرید کمربند تیلاکس پرو به نسبت گذشته با استقبال بیشتری همراه است. این محصول از نظر کیفیت می تواند برای دردهای کمری بسیار عالی باشد. قیمت خرید این کمربندها تا حدودی مناسب است و می تواند یک انتخاب عالی باشد. شما برای خرید این محصول می بایست بتوانید هزینه های خود را مدیریت کنید. خرید اینترنتی سبب می شود که واسطه ها حذف شود و در نهایت محصول با کیفیت خوبی به دست شما برسد. دقت کنید که این محصول می تواند از نظر کیفیت و شرایط بسیار عالی باشد و طراحی بی نظیری داشته باشد. بنابراین نگران اثربخشی محصول نباشید.

پیمایش به بالا