با کمربند دوکاره ترمکر درمان سریع درد کمر ممکن شد!

Table of Contents

با کمربند دوکاره ترمکر درمان سریع درد کمر ممکن شد!

کمربند ترمکر برای درمان سریع درد کمر یک گزینه عالی است. این کمربند با تابش های فروسرخ کار می کند. این تابش ها بر درد کمر تاثیری تسکین کننده دارند.

با کمربند دوکاره ترمکر درمان سریع درد کمر ممکن شد!
اگر به دنبال راهی برای درمان سریع درد کمر تان هستید، کمربند دوکاره ترمکر همان راه است. این کمربند دردهای و مشکلات زیادی را پوشش داده و درمان می کند. کمربند ترمکر در واقع درمان سریع درد کمر در شکل های ساده و عمیق آن است :
⦁ دردهای بریده بریده ای در قسمت های چپ یا راست کمر.
⦁ دردهای عمیق کمر.
⦁ گرفتگی های نقطه ای کمر.
⦁ کمردردهای ناشی از یک رفتار ورزشی بی قاعده.
⦁ کمردردهای کهنه با ریشه التهابی.
⦁ کمردردهای ناشی از تصادف.
⦁ فرسایش استخوان های کمر.
⦁ شکستگی مهره.
⦁ دیسک کمر.
⦁ دردهای سیاتیک.

کمربند ترمیکر چیست؟
کمربند ترمیکر چیست؟
کمربند 2 کاره ترمکر یک وسیله پزشکی است که درمان سریع درد کمر به شمار می رود. این وسیله موثر با انرژی فروسرخ کار می کند. ناهنجاری هایی مانند گرفتگی عضلانی کمر، تنگی کانال نخاع و دیگر دردها و التهاب های منطقه کمر با کمک کمربند ترمکر التیام می یابند.

درمان سریع درد کمر : ترمکر چگونه عمل می کند؟
کمربند ترمکر درمان سریع درد کمر را از چندین راه انجام می دهد. یکی از آنها شتاب بخشیدن به گردش خون و فرایند خون رسانی است. با این کار، بافت های آسیب دیده کمر بازسازی می شوند. سم زدایی بدن از راه تعریق یکی دیگر از راه ها است. شیوه بعدی، بهبود جریان لنفاوی است. در کنار آن و به عنوان عمل مکمل، باید به افزایش جریان عمیق خون در بافت ها اشاره کرد. خود این کار به کاهش اضطراب و استرس منتهی می شود. دستگاه ایمنی بدن نیز در این راستا تقویت می شود. فن آوری تابش فروسرخی که در کمربند ترمکر تعبیه شده است تا 3 اینچ در ژرفای بدن نفوذ می کنند. در واقع با این نفوذ عمیق، گرمای تابش های فروسرخ به اندام های درونی بدن می رسد و درد آرام می شود.
بهترین زمان برای تجربه درمان سریع درد کمر کمربند ترمکر، شب ها پیش از به خواب رفتن است.

فن آوری فروسرخ و درمان سریع درد کمر
کمربند ترمکر برای درمان سریع درد کمر از فن آوری فروسرخ بهره می برد. تابش های فروسرخ با مهار ریشه دردهای عمیق و التهاب ها، به آسانی می توانند این دردها و التهاب ها را خاموش کنند. به طور کلی در جهان پزشکی برای کاهش انواع ورم ها، تقلیل دردهای عضلانی، انعطاف بخشی به بافت ها، بازسازی بافت ها و تسهیل گردن خون از این تابش ها بهره می برند. امواج فروسرخ در حقیقت لرزش های ماساژ گونۀ کوچکی را در بافت ها ایجاد می کنند. این حرکت های ماساژ گونه، به افزایش گردش خون می انجامند.

کمربند ترمکر و میدان های تاثیر گذاری آن

کمربند ترمکر و میدان های تاثیر گذاری آن
دیسک کمر : عموما کسانی که به دنبال درمان سریع درد کمر هستند از دیسک کمر رنج می برند. این عارضه یکی از رایج ترین شکل های درد کمر است. دیسک کمر با افزایش سن رابطه معنا داری دارد. برای درمان دیسک کمر، کمربند ترمکر، اولین و آخرین پیشنهاد جامعه پزشکی است.
سیاتیک : بیماران سیاتیکی با کمک کمربند ترمکر می توانند درمان سریع درد کمر را تجربه کنند. کمربند فروسرخ این کار را با نرمش بخشی به بافت های عصبی پیرامون ستون فقرات انجام می دهد.
دردهای مکانیکی کمر : تابش های فروسرخ کمربند ترمکر، بسامد بالایی دارند. درمان دردهای عمیق کمر نیز ریشه در همین بسامدها دارد. آنها در واقع سلول های درد را تحریک می کنند. این کنش تحریکی در بافت ها گرما می آفریند و گردش خون را در آنها سرعت می بخشد. کار دیگر آن کاهش چسبندگی بافت ها است. التهاب نیز با عملکرد تابش های فروسرخ درمان می شود.

چرا همه متخصصان کمربندهای فروسرخ را توصیه می کنند؟
به خاطر درمان سریع درد کمر و مزایای دیگر آن! یک مزیت مهم کمربند فروسرخ این است که تا حالا گزارشی از زیان ها و عیب های آن به دست نیامده است. با این کمربند به جراحی نیازی نیست و استفاده از آن هیچ دردی ندارد. تابش های فروسرخ کمربند نه تنها هیچ آسیبی به بدن نمی رسانند؛ بلکه کلاژن سازی را هم بیشتر می کنند و بافت های آسیب دیده را نیز ترمیم می نمایند.

کمربند ترمکر و محدودیت های سنی

کمربند ترمکر و محدودیت های سنی
کمربند ترمکر، کمربندی برای درمان سریع درد کمر است. بنابراین هر کس که تجربه درد کمر دارد، می تواند آن را به راحتی تجربه کند. به عبارت دیگر استفاده از این کمربند محدودیت سنی ندارد. هر وسیله ای که برای همه رده های سنی مناسب باشد، قطعا یک وسیله ایمن است.
پس نگرانی را کنار بگذارید و با کمربند ترمکر، برای همیشه با درد خداحافظی کنید. با این کمربند، درمان درد کمر در دسترس شما است.

, , ,
پیمایش به بالا