کمربند اسپیلاوایزر رهایی از دیسک کمر با کمربند مجهز به تکنولوژی امواج فراصوت

Table of Contents

کمربند فراصوت اسپیلا وایزر چیست؟

کمربند فراصوت اسپیلا وایزر کمربندیست که با انرژی فراصوت فعالیت می کند، می تواند انواع درد ها و التهاب های ناحیه کمر از جمله تنگی کانال نخاع، گرفتگی عضلانی و مواردی از این قبیل را التیام ببخشد. از سوی دیگر باید بیان داشت که به کمک این کمربند می توان سرعت خون رسانی و گردش خون را در ناحیه کمر افزایش داد که این امر خود باعث بهبود بافت های آسیب دیده می شود.

برای اینکه بیشترین تاثیر کمربند فراصوت اسپیلاوایزر بر روی انواع کمر درد را مشاهده نمایید، بهتر است تا شب ها قبل از خوابیدن حداقل ۲ ساعت از آن استفاده نمایید.

 

کمربند فراصوت چگونه کار میکند؟

اسپیلاوایزر از امواج فراصوت در تکنولوژی ساخت خود استفاده می نمایند. امواج اولتراسوند قادر هستند تا التهاب ها و درد ها را به راحتی کنترل و کاهش دهند. عموما از تاثیرات این امواج برای تورم، کاهش درد های عضلانی، افزایش انعطاف بافت ها، افزایش گردش خون و ترمیم بافت ها استفاده می شود. به صورت کلی باید در نظر داشته باشید که امواج فراصوت می توانند لرزش و ماساژ ریزی را به بافت ها منتقل نمایند که این مورد باعث افزایش خونرسانی می شود.

از کمربند فراصوت اسپیلا وایزر برای چه درد هایی می توان استفاده نمود؟

 

در صورتی که هر یک از مشکلات زیر برای کمر شما رخ داد، شما می توانید از این کمربند استفاده کرده و به بهبود کامل خود امیدوار باشید:

 • درد های منقطع در بخش چپ یا راست کمر
 • گرفتگی های موضعی در ناحیه کمر
 • کمر درد هایی که به علت حرکت فیزیکی اشتباه یا ورزش کردن ایجاد می شوند
 • کمردرد های التهابی مزمن
 • کمر درد های ناشی از تصادف،
 • شکستگی مهره،
 • از بین رفتن استخوان کمر
 • درد های ناشی از اعصاب سیاتیک

یکی از سوالاتی که اکثر مصرف کنندگان در خصوص تاثیر این کمربند بر روی انواع کمر درد مطرح می نمایند، ضخامت لباس های زیر کمربند است. در این خصوص باید بیان نمود که ضخامت لباس اثری بر روی عملکرد و بازدهی دستگاه نداشته و با خیال راحت می توانید زیر کمربند از هر لباسی بهره ببرید

نحوه تاثیر کمربند فراصوت اسپیلا وایزر بر روی انواع کمر درد

قطعا شما نیز در طول زندگی خود گاها با دردهای عضلانی، مفصل و مواردی از این قبیل روبرو شده اید که دکتر برای بهبود از فیزیوتراپی استفاده نموده است. جالب است در نظر داشته باشید که در فیزیوتراپی از فرکانس های بسیار پایین برای از بین بردن تاثیرات درد استفاده می شود(بدون احتساب زمان رفت و آمد در ترافیک و معطلی برای نوبت و هزینه های آن).

با این توضیح می توان دریافت که این کمربند طبی فراصوت اسپیلاوایزر تا چه میزان می توانند بر روی بهبود وضعیت عمومی بیماران تاثیر بگذارند و گرفتگی ها؛ تورم و درد را تسکین دهند. از جمله موارد دیگر مورد استفاده کمربند التراسونیک می توان به درمان:

 • – درد ناحیه کمر
 • – گرفتگی عضله
 • – تورم مفاصل
 • – درد های ناشی از خستگی
 • – اسپاسم
 • – درد های ناشی از دیسک
 • و مواردی از این قبیل اشاره نمود.

نقاط تحت تاثیر امواج فراصوت اسپیلاوایزر

دیسک کمر:

امروزه عارضه دیسک کمر یکی از شایع ترین درد های کمری است که افراد با آن روبرو هستند. این مشکل عموما در بخش پایینی کمر رخ می دهد و با بالاتر رفتن سن بیشتر نمایش داده می شود. برای اینکه پزشکان بتوانند درد ناشی از خشک شدن دیسک ها را کاهش دهند از کمربندهای فراصوت مذکور استفاده می نمایند.

درد های سیاتیک:

یکی از تاثیر کمربند فراصوت اسپیلاوایزر بر روی انواع کمر درد، درمان درد های سیاتیک است زیرا می تواند بافت های عصبی مجاور ستون فقرات را منعطف سازد. با آزادسازی این بافت طبیعتا درد کمتر شده و فرد به زندگی عادی خود باز خواهد گشت.

درد های مکانیکی کمر:

امواج این کمربند دارای بسامد بالایی بوده و به راحتی می توانند سلول های درد را تحریک نمایند. این تحریک و لرزش باعث ایجاد حفره هایی در بافت می شود که گرما تولید کرده و گردش خون را افزایش می دهد. از سوی دیگر می تواند چسبندگی بافتی را کاهش داده و از التهاب ها نیز جلوگیری نماید.

چرا استفاده از کمربند های فراصوت اسپیلاوایزر توصیه می شود؟

با توجه به بررسی های صورت گرفته هیچ ضرر و عیبی در خصوص این روش گزارش نشده است اما در مقابل مزایای زیر برای آن بیان شده است:

– بیماران به کمک این روش نیاز به جراحی نخواهند داشت

– این روش دردی به بیمار تحمیل نمی کند.

– کمربند مذکور هیچگونه اشعه خطرناکی وارد نمی نماید. به عبارت دیگر اشعه صوتی با بسامد بالا ضرری برای بدن نخواهد داشت.

– امواج این کمربند بر روی کلاژن سازی و ترمیم بافت های آسیب دیده تاثیر مستقیم دارند.

نحوه استفاده از کمربند اسپیلاوایزر :

تمام افراد در منزل می توانند از این کمربند ها برای مناطق آسیب دیده یا نواحی که در آن احساس درد می کنند، بهره ببرند. عموما پیشنهاد می شود که در هر ۲۴ ساعت به مدت ۲ ساعت از مزایای این کمربند بهره ببرند تا التهاب اولیه از بین روند. استفاده از کمربند مذکور محدودیت سنی نداشته و در هر رده سنی می توان از آن بهره برد.همواره باید در نظر داشت که این کمربند از امواج صوت که در سونوگرافی ها نیز استفاده می شود؛ بهره می برد لذا دارای سابقه ایمنی می باشد.

نتیجه گیری :

اسپیلاوایزر برای درمان درد کمر بدون جراحی بهترین گزینه موجود درحال حاضر میباشد و توصیه ما به افرادی که از کمردرد رنج میبرند این است که اگر تمام راه ها را امتحان کرده اید و به نتیجه نرسیده اید قبل از عمل جراحی حتما این کمربند را امتحان کنید.

 

پیمایش به بالا